• KALİTE VE GÜVEN

Hakkımızda

KÖSEDAĞ GROUP çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte olan SAĞLAM BETON tesisi; BURSA ili, NİLÜFER ilçesi, GÖRÜKLE semtinde 10.000 m2 alan üzerinde, 180 m3 kapasiteli beton santralı kurulmuş olup, şu an itibarıyla 15 adet TRANSMİKSER ve 4 adet BETON POMPASI ile hizmet vermektedir. 


SAĞLAM BETON; Bursa'da "Kalite Belgeli" hazır beton üretimiyle fabrika, konut ve işyeri yapılarında ekonomik koşullarda güvenilir, temiz ve kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Hazır beton, her biri kalite standartlarına uygun çimento, kum, mıcır, su ve direnç arttırıcı beton kimyasalları ile modern beton santralinde TSE ve Türkiye Hazır Beton Birliği kalite standartlarına uygun olarak üretilir.


SAĞLAM BETON; Müşterilerine kesintisiz ve daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla kendi bakım-onarım birimini kurmuş ve ciddi bir yatırımla güçlü bir ekip oluşturmuştur. Bakım-onarım birimi beton santrallerinin yanısıra transmikser ve pompaların her türlü bakım ve onarımı rahatlıkla yapabilecek kapasiteye sahip bulunmaktadır.


Doğaya ve çevreye saygımızdan ödün vermeden daha güçlü bir Türkiye ve daha mutlu bir toplum için çalışmaya devam ediyoruz.

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret44156